In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

 

2013-08-03

Witamy na stronie Fundacji Aquarius. Jesteśmy zespołem ludzi, których pasjonuje środowisko podwodne i dla których istotna jest jego kondycja. Z tego powodu rozwijamy i angażujemy się w projekty chroniące ekosystemy wodne, wspierające bioróżnorodność i zrównoważony rozwój. W naszych planach ważne miejsce zajmuje edukacja, bo od poziomu wiedzy zależy szereg zachowań w odniesieniu do mórz, rzek, jezior i organizmów w nich żyjących.

Nasza strona startuje w środku wakacji, które wiele osób spędza nad wodą. Naprawdę każdy ma możliwość odpowiedzialnego korzystania z zasobów czy wykazania troski o otoczenie. Ochrona środowiska to zarówno długoterminowe programy, jak i codzienne świadome wybory.

Jeżeli jesteś nurkiem, wędkarzem, miłośnikiem innych sportów wodnych, pracujesz w branży rybackiej, zajmujesz się środowiskiem wodnym zawodowo bądź naukowo i zetkniesz się z niepokojącym zjawiskiem, skontaktuj się z nami - chętnie zajmiemy się zgłoszonym problemem.

Zachęcamy do polubienia i śledzenia naszego profilu na facebooku - czekają tam ciekawostki i aktualności związane z obszarami naszej działalności.

 

 

Designed by GRYFKOMP